Review: MakeUp Revolution Flawless Ultra Eyeshadows

Ik ben dol op de plogs (photoblogs) van Misslipgloss. Een tijdje terug kwam daar steeds een palette in terug, het MakeUp Revolution Flawless Palette. Ik vond het prachtig en na haar review was ik verkocht. Voor slechts een tientje bestelde ik het palette op MakeUpMusthaves en na twee dagen had ik het binnen, vandaag laat ik jullie zien wat ik ervan vind! Benieuwd naar dit budgetproof palette? Lees dan verder!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

Revolution is een vrij nieuw merk in Nederland. Het komt uit Engeland en is sinds dit jaar opeens ook razend populair onder de Nederlandse beautybloggers. Veel Nederlandse webshops verkopen het nu. Revolution heeft lage prijsjes en maakt veel dupes van duurdere merken. Ze hebben namaak palettes van Urban Decay, dupe-te het Choccolate palette en de Heart blushes van Too Faced en ga zo maar door. Revolution heeft zelf ook wat originele producten gemaakt en daar is Flawless Ultra Eyeshadows Palette er één van, met maar liefst 32 kleuren.

First of all, de verpakking. Je krijgt het palette netjes verpakt in een stevige bubbeltjes-envelop, dat was al een fijne bezorging van Makeup Musthaves. Daaruit tover je dan een prachtig roségouden doosje met daaromheen nog een extra beschermfolie (helaas geen foto’s van). Het doosje ziet er best chic uit en zo beschadigt je palette niet. En staat met grote letters “flawless” in het karton gedrukt.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

Op de achterkant van het doosje zie je kleuren al. Zo heb je gelijk een overzicht van wat je in het palette aan gaat treffen.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

Nóg een extra beschermhoesje om het palette. Alleen maar prima, want oogschaduw bestellen via de post blijft toch altijd tricky, maar zo wordt de kans gelukkig klein dat het gebroken aankomt.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

Het palette zelf is gemaakt van stevig, glanzend zwart plastic. Het ziet er chic, duur en mooi uit. Het voelt stevig aan, niet zo zwaar maar wel goed. Met gouden letters staat de naam nog een op het palette. Ik vind het er prachtig uitzien!

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

Aan de binnenkant van het palette zit een grote spiegel. Onwijs handig als je het palette met je meeneemt en altijd een mooie extra. De oogschaduws worden goed beschermd door een folie’tje.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

En op die folie staan de namen van alle oogschaduws. Handig bij het beschrijven van looks, maar ook leuk en het laat zien dat MUR (even afgekort voor het gemak) een beetje extra moeite heeft gedaan. De namen vind ik leuk en goed passend bij de kleuren!

SAMSUNG CAMERA PICTURESEn dan nog een overzicht van de kleuren. Dit is waarom ik dit palette zo graag wilde. Er zit er echt vanalles in en het is een onwijs compleet palette. Je hebt je basics (zowel matte als glanzend), bruine tinten, gouden tinten, highlighters, rood, roze, groen, blauw, grijs, een matte zwarte tint, warm én koel. Je kan hier echt alles mee maken en ik denk dat iedereen hier mee uit de voeten kan.

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

De eerste twee rijen bestaan voornamelijk uit lichte kleuren. Die zijn op zich prima gepigmenteerd, maar vallen op mijn huidskleur wat weg. De matte bruine tinten zijn niet onwijs gepigmenteerd, maar prima als basiskleuren en de donkerste kleur doet het goed in de crease.

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

De twee rijen daarna maken me heel blij. De donkerrode tint vind ik prachtig en ook de andere bruine tinten maken me vrolijk gestemd. De witte highlighter is onwijs fel, daar kun je echt veel mee. De lichte paarse kleur (de eerste van links) vind ik erg bijzonder. Dit zijn stuk voor stuk mooie kleuren om basislooks mee te maken met net een beetje meer sjeu.

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

 

Deze rijen vind ik ook prachtig. Het pigment is wederom erg goed en de kleuren zijn mooi. De verschillende goudtinten zijn heel mooi en ik werk graag met goud. Ook nog wat mooie donkerbruine kleuren die je look mooi donker kunnen maken. De groene kleur komt niet zo goed over op foto, maar die is ook prachtig!

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES

De laatste rijen zijn prachtig donker. Op de huid zijn ze allemaal wat minder blauw (waar ik persoonlijk wel blij mee ben). De grijspaarse tint (tweede van links) vind ik echt heel mooi.

Ik vind de kleuren allemaal mooi en goed. Sommige tinten zijn wat losser van structuur maar bijna allemaal geven ze geweldig pigment af en voelen ze fijn en zacht aan. Bij de losse tinten moet je alleen wat beter uitkijken voor fall out.

In het palette zelf zie ik zo al wat mooie combinaties, van boven naar beneden, maar eigenlijk passen bijna alle kleuren mooi bij elkaar. Zo kan je onwijs veel verschillende looks maken. 32 kleuren laten je eindeloos varieren.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

De eerste look die ik maakte is een wat warmere look, met goudtinten en een beetje rood. Aangevuld door bruin in de crease en een goede highlighter in de binnenste ooghoek. Dit is een look zoals ik ze vaak draag.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

De tweede look is een combinatie van wat meer kleuren. Opnieuw goud en bruin, maar ook wat groen in de buitenste ooghoek en een minder sterke highlighter. Ik koos ook voor een wat koelere kleur onder mijn wimperrand. Zo zie je al, twee vrij dagelijkse en neutrale looks, maar wel leuk gevarieerd en anders. Je kan echt zoveel met dit palette, ook zeker looks die wat heftiger en opvallender zijn dan bovenstaande.

Ik ben heel erg tevreden met de kleuren én kwaliteit van het Revolution Flawless Ultra Eyeshadow palette. Het pigment is goed, de kleuren zijn mooi, gevarieerd en compleet. Ze voelen zacht, blenden mooi, verliezen weinig kleur, wat prettig werkt. Met deze 32 kleuren heb je bijna geen andere palette meer nodig, wat vooral als beginner heel handig is. Met de verschillende finishes en zowel koele als warme tinten kan iedereen hier wat mee. En het mooiste van dit palette? Het kost maar €10,-! En dan krijg je dus wel 32 kleuren, die zeker niet klein zijn, een grote spiegel, wat wil je nog meer?

Het Makeup Revolution Flawless Ultra Eyeshadow Palette koop je dus voor €10,- (excl. verzendkosten) bij Makeup Musthaves.

 

6 gedachtes over “Review: MakeUp Revolution Flawless Ultra Eyeshadows

  1. Anniek zegt:

    Wát een mooi palet, echt een plaatje. De kleuren zien er allemaal super uit, fijne variatie aan kleuren, je kan een heleboel kanten op. En dat voor maar 10 euro, ongelooflijk! De looks die je ermee hebt gemaakt vind ik trouwens ook heel tof, vooral die tweede! X

    Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s