Ik ben niet iemand die zich kan houden aan maandelijkse dingen die veel bloggers doen, zoals favorieten en opgemaakt posts. Ik vind het heel leuk om mijn favorieten te delen, maar iedere maand is niet mijn ding. Vandaag had ik weer een paar dingen die ik graag wilde delen. Make-up, maar ook body en kwasten. Kijk mee welke producten ik de laatste tijd heb (her)ontdekt!
Niet alle producten die ik laat zien zijn nieuw. sommige producten heb je misschien al lang geleden voorbij zien komen. Ik laat dingen zien die net nieuw zijn en zeker leuke ontdekkingen zijn geweest, maar ook oude favorieten en herontdekte producten.
Als eerst wil ik je twee oogschaduwpaletten laten zien. Beide zijn al eens op AA Beautyaddicts verschenen. Het MUA (Make Up Academy) Undressed Palette is een heel mooi basic palette. Het is een goede dupe van Urban Decay’s Naked 1 palette. Hij heeft mooie warme bruine tinten, gouden kleuren, matte bruine kleuren, heel veelzijdig dus! De laatste tijd gebruik ik deze weer steeds meer. Het tweede palette is nog vrij nieuw, het Essence How To Make Nude Eyes palette is een heel leuk doosje. Ik gebruik de kleurtjes best vaak de laatste tijd en ik kan er veel mee. Juist de mooie shimmer maakt dat ik hem gebruik, vaak wel in combinatie met een matte kleur in de crease.
Twee kwasten die je recent nog voorbij zag komen en nu favoriet zijn: de Essence Blender Brush en de MAC 224. Allebei zijn ze heel goed en ik gebruik ze beiden vaak. De 224 is echt de fijnste kwast ooit! De essence kwast ik een stuk goedkoper dus daar ben ik minder voorzichtig mee en sleep ik overal mee naar toe. Het zijn trouwens geen kwasten die je met elkaar kunt vergelijken, het materiaal is compleet anders en de werking ook.
Twee producten die ik een beetje vergeten was, maar ik nu weer heb ontdekt. De L’oréal Skin Perfector is een gladmakende basis, die ik best wel weer kan gebruiken. Mijn huid is de laatste tijd wat droger, deze basis zorgt ervoor dat je niet alle velletjes ziet en de foundation veel egaler aangebracht wordt. De primer van Catrice is bijvoorbeeld heel fijn voor over het hele gezicht, dit is makkelijk voor probleemgebieden die wat meer hulp nodig hebben. De Vitamine E Mist vond ik altijd al fijn, maar gebruikte ik niet super vaak. Als finishing spray pakte ik toch vaker de Skindinavia spray. Nu gebruik ik deze voor wat extra hydratatie. Dit is nu een soort aanvulling op mijn dagcreme, niet zo heftig als een serum, maar wel net dat extra beetje voeding waar mijn huid om vraagt.
De H&M Body Splash in Vanilla Wood heb ik echt als super lang. Het is een heel klein flesje, maar hij lijkt gewoonweg niet op te gaan. Ik had hem al heel lang niet meer gebruikt, omdat ik in de zomer toch voor fris ging, maar nu is hij terug. De geur is heel lekker warm, de vanille is onwijs lekker. Het is waarschijnlijk geen geurtje dat iedereen lekker vind, hij is ook niet meer te koop, maar ik ben dol op deze warme geur nu het buiten weer wat kouder wordt. En dan Snow Fairy. Ik denk dat bijna iedereen wel eens van deze showergel gehoord heeft. Met de Kerst brengt Lush altijd een hele lijn met nieuwe, limited edition producten uit. Snow Fairy zit daar al jaren bij. De geur is zo onwijs zoet, en de gel glittert een beetje (dat geeft niet af op je huid). Ken je die snoepjes, van die staafjes, roze, met aan de binnenkant een soort winegum achtige structuur (roodachtig) en aan de buitenkant een poederachtig lichtroze laagje? Ken je die geur? Dat is Snow Fairy! Dit is zo lekker om mee te douchen en ik wil tegen de tijd dat de Kerstcollectie verdwijnt zeker wat inslaan, maar voor nu kan ik even vooruit met dit flesje.
Na even googelen kwam ik erachter hoe de Snow Fairy snoepjes heten, Look-O-Look noemt ze dynamietstaafjes (en die zijn vet lekker!), zo zien ze eruit:
Dit waren mijn favorieten van de laatste tijd. Natuurlijk gebruik ik veel meer, maar dit waren weer veranderingen in wat ik vaak gebruik.
Wat zijn jouw favorieten van de laatste tijd?
Snow fairyyy!! Ik moet mijn flesje nog kopen voor komende winter 🙂
LikeLike